• English
  • Swedish
  • French

Funkce

Albin AD Funkce

Chytrý design
Albin Pump zkonstruoval tyto čerpadla s vysokým výkonem na základě požadavku trhu - nízké náklady na energii a na servis. Čerpadla s jedinečným designem poskytují nízké pulzace a tudíž nízké vibrace - nízká hlučnost. Hmotnost čerpadla je také zredukována - možno použít v aplikacích kde konvenčí čerpadlo neobstojí. Díky přímému centrálnímu proudění dochází k minimálním energetickým ztrátám a nízké spotřebě vzduchu.

Toto v kombinaci s kompaktními klapkovými ventily dělá čerpadlo velmi vhodné pro výrobce strojů a zařízení (OEMs). Velmi velká výhoda je, že čerpadlo může být nainstalováno v jakékoliv poloze.

Ano Albin Pump je také dobrou alternativou pro všechny, kteří dnes již používají konvenční membránová čerpadla. Hlučné čerpadlo ve spojení s vysokými provozními náklady a častým servisem, může bát nahrazeno tichým a efektivním čerpadlem téměř v jakékoliv aplikaci.


Vzduchové ventily / Vzduchový motor

Patentovaný vzduchový ventil je srdcem pohonu zajišťující vysokou operační spolehlivost. Systém obsahuje ventil a motor je samočistící, odolný oleji, suchému nebo znečištěnému tlakovému vzduchu a je necitlivý na zamrzání - tvorba ledu při velkém průtoku. Technicky umožňuje rapidně měnit optimální ovládání čerpadla, redukuje pulzace.

Airmotor


Centrální proudění skrz flexibilní membránové závěšení

Jeden of the secrets behind the pump’s smooth operation is the patented FDS technology (Flexible Diaphragm Suspension). The diaphragms are not fixed at the shaft but can move independently of each other and work with soft, overlapping movements. This minimizes pulsations, increases time between services and enables a central flow.

Image


Flap Valve

An important innovation in the Albin Pump is the feathered flap valves. They function regardless of how the pump is positioned – upside-down, sideways or vertically – ensuring maximal flexibility during installation. In addition, the valves are quiet and self-closing. This enables a longer service life and eliminates the problems with jammed ball valves.

Flap Valve


Improved functionality

Instead of interrupting the flow of the fluid with many directional changes, it is pumped directly through the center of the pump. Current losses are reduced and the flow is more even and efficient. This also enables a more compact and flexible pump design.

Image

 

 

Latest news

Bredel
(28.06.2013)

Náhradní díly...

Číst dál...
Zprovozněno
(11.11.2010)

Právě se povedlo rozeběhnout nové stránky....

Číst dál...
© Copyright 2007